تابلو کنترل سونا خشک

Shopping Cart Icon

فروشگاه آنلاین پیمان

Whatsapp Ios Icon

مشاوره در WhatsApp

  • گروه آب و تاسیسات پیمان
  • گروه آب و تاسیسات پیمان
  • گروه آب و تاسیسات پیمان
  • گروه آب و تاسیسات پیمان
  • گروه آب و تاسیسات پیمان
  • گروه آب و تاسیسات پیمان

تابلوی کنترل سونای خشک

تابلوهای کنترل سونای خشک ساخت helo فنلاند

تصویرشرحعنوانردیف

تابلو DIGI I در نهایت سادگی بسیار هوشمند با برنامه های کاربردی و موثر جهت آسودگی و راحتی شما می باشد. شما می توانید در هر زمان از 24 ساعت شبانه روز کاملا مطمئن و آسوده دمای مورد نظر را در سونای خشک داشته باشید. با این پانل دیجیتالی علاوه بر کنترل دما و زمان، نور و تهویه را نیز می توانید کنترل کنید، ابعاد این تابلو 138*173*34 است.

DIGI I ساخت helo فنلاند1

تابلو OT2PLE یکی از پرمصرف ترین و ساده ترین تابلوهای سونای خشک است که با مدل تک فاز و سه فاز جهت استفاده عموم ارائه شده است. ابعاد این تابلو کنترل 250*220*80 می باشد.

OT2PLE ساخت helo فنلاند2

تابلو OK33 به همراه کنتاکتور باکس و تایمر نصب شده روی خود تابلو دارای قابلیت تنظیم دما و زمان جهت هیترهای سونای خشک در توان بالا (12-15-20-26) جهت سوناهای عمومی و خصوصی می باشد. ابعاد این تابلو 250*220*80 می باشد.

OK33 ساخت helo فنلاند3

کنترلرهای جدید HELO جهت استفاده در سونای خشک و بخار با قابلیت نمایش و کنترل دما، زمان و روشنایی از پیشرفته ترین تابلو کنترل های سونا می باشد. تغییر حالت نمایش دما از فارنهایت به سلسیوس و برعکس، قابلیت تغییر زبان و قابلیتهای برنامه ریزی از 12 تا 24 ساعت از ویزگی های بارز این محصول می باشد. ابعاد تقریبی این تابلوها 80*140*22 می باشد. تابلو کنترل T1 برای هیترهای سونای خشک ROCHER, CAVA, ROXX و تابلو کنترل T2 برای هیترهای SKLA,SKLE,MAGMA,LAAVA می باشد.

T1 , T2 ساخت helo فنلاند4

کنتاکتور باکس های WE4, WE14 جهت نصب تابلو کنترل های T1,T2 ساخت کمپانی HELO می باشد. ابعاد کنتاکتور WE 14 برابر 345*310*120می باشد و ابعاد کنتاکتور باکس WE 4 برابر 340*195*90 می باشد.

کنتاکتور باکس WE4 , WE14 ساخت helo فنلاند5

این تابلو شامل آخرین تغییرات در کنترل های سونای خشک است. زمام محقق شده برای سونای خشک حداکثر تا 6 ساعت با بالا و پایین کردن نشانگرهای + و - روی دستگاه قابل تنظیم می باشد. این تابلو می تواند در خارج از فضای سونا نصب شود و با کمترین ولتاژ به هیترها متصل بشود. ابعاد این تابلو 30*70*70 است.

EASY CONTROL ساخت helo فنلاند6

تابلو کنترل MIDI پیشنهادی برای نصب تابلو در داخل سونا جهت آسودگی خیال شما و اطمینان از دمای هوای موجود در سونا می باشد، این تابلو با بازده زمانی تا 24 ساعت و بازده حرارتی تا 6 ساعت را در بر میگیرد. با این تابلو شما می توانید زمان و دمای موجود فعلی و دمای داده شده شما را بصورت دیجیتال بر روی نمایشگر تابلو ببینید. کنترل تهویه و روشنایی سونا از دیگر ویژگی های این تابلو می باشد. ابعاد این تابلو 56*186*15 می باشد.

MIDI ساخت helo فنلاند7
Ferroli ProductsHOPPYEmaux ProductsHeloetatron ETATRON.D.S.Antech Productsاطلس فیلتری ایتالیا
Englishفارسی tasisat_peyman
دسته بندی محصولات