پمپ تزریق موتوردار EMD M آنتک

Shopping Cart Icon

فروشگاه آنلاین پیمان

Whatsapp Ios Icon

مشاوره در WhatsApp

  • گروه آب و تاسیسات پیمان
  • گروه آب و تاسیسات پیمان
  • گروه آب و تاسیسات پیمان
  • گروه آب و تاسیسات پیمان
  • گروه آب و تاسیسات پیمان
  • گروه آب و تاسیسات پیمان

تصفیه آب --› دوزینگ پمپ موتوردار --› ANTECH / آنتک --› مدل EMD M

 

   پمپ تزریق موتوردار EMD M آنتک


پمپ تزریق / دوزینگ پمپ ANTECH / آنتک


دوزینگ پمپ موتوردار EMD M آنتک با قابلیت های کاربردی برای استفاده در صنایع مختلف قابل ارائه می باشد. پمپ تزریق موتوردار برای تزریق مواد شیمیایی با میزان بالا و دقت مناسب استفاده می شود. همچنین دوزینگ پمپ های موتوردار با هد و سوپاپ استیل 316، PVDF , PP قابل ارائه می باشد. در مدل EMD M دبی تزریق بوسیله ولوم بین 0 تا 100 قابل تنظیم می باشد. مدل EMD M درای بدنه فلزی می باشد.
پمپ مدل EMD M قابلیت اتصال به آنالایزر را نیز دارد.


کاتالوگتصویر پمپشرحفشار کاریدبی تزریقجنس سوپاپجنس هدمدل
BARL/H
دوزینگ پمپ مدل EMD M از برند ANTECH

پمپ های موتوردار
دبی قابل تنظیم
قابل ارائه با هد و سوپاپ PP ، PVDF , SS316
کنترل توسط سنسورهای 4 تا 20 میلی آمپر
مناسب برای میزان بالای تزریق با دقت بالا
قابلیت تنظیم دستی 0 تا 100
با بدنه فلزی

1036PPPP

EMD M

1060PPPP
1075PPPP
10117PPPP
7150PVDFPVDF
7150SSSS

 


پکیج تزریق مواد شیمیایی

در بسیاری از سیستم های تولید در صنعت، تزریق مواد شیمیایی با دقت بالا و با تناوب مناسب مورد نیاز است. عمدتا این عملیات به وسیله دوزینگ پمپ مواد شیمیایی (پکیج مواد شیمیایی ) انجام می شود. یکی از پرمصرف ترین صنایع مورد استفاده دوزینگ پمپ های تزریق مواد شیمیایی، صنعت تصفیه آب و فاضلاب می باشد. در این صنعت همواره نیاز به افزودن مواد شیمیایی همچون اسید، باز ، پلی الکترولیت، کلر، آنتی اسکالانت، مواد منعقد کننده و ...امری لازم و ضروری می باشد.
در تمامی آب شیرین کن ها تزریق آنتی اسکالانت، تزریق اسید، تزریق متا بی سولفیت سدیم امری معمول و لازم می باشد.
در صنایع تصفیه فاضلاب شهری و صنعتی تزریق مواد شیمیایی منعقد کننده مانند پلی الکترولیت با دوز دقیق لازم و ضروری است.


تزریق کلر و گندزدایی آب

برای مثال جهت گندزدایی آب یکی از مهم ترین روش ها کلرزنی است. کلر ماده ای سمی است و در عین حال یکی از موثرترین مواد برای ازبین بردن میکروارگانیسم های بیماری زا در آب می باشد. لذا ضدعفونی آب با تزریق کلر به اندازه مناسب در طول زمان دارای اهمیت فراوانی است . برای این منظور می بایست از پکیج تزریق کلر استفاده نمود که شامل دوزینگ پمپ هایی با دقت بالا و میکسر کلرزنی می باشد. هم چنین جهت ضد عفونی فاضلاب و آب نیز می توان از تزریق کلر بهره برد.


تزریق اسید و باز

برای کنترل خورندگی و ph آب در صنایع مختلف از جمله آب و فاضلاب نیاز به تزریق اسید و باز احساس می شود که مجددا این عملیات می بایست با دقت فراوان انجام پذیرد.


پمپ تزریق آنتک (دوزینگ پمپ Antech)

شرکت آنتک ترکیه با طراحی و ساخت انواع پمپ تزریق مواد شیمیایی و با بکارگیری از مرغوب ترین مواد اولیه در ساخت هد پمپ ، دیافراگم پمپ و بدنه پمپ امکان تزریق بازه ی گسترده ای از مواد شیمیایی با ph های مختلف را دارد. همچنین شرکت آنتیک با طراحی و ساخت دوزینگ پمپ ها با تنوع بالای دبی و فشار پاسخگوی نیاز صنعت در زمینه پکیج تزریق مواد شیمیایی می باشد. دوزینگ پمپ انتک با کیفیت بالا رقیب پمپ تزریق ایتالیایی موجود در بازار بوده و از مهمترین مزیت پمپ تزریق آنتک می توان به استفاده از هد PVDF در بیشتر مدل های این برند مانند مدل OPTIMA , NOVA اشاره نمود.
از پمپ ANTECH می توان برای کلرزنی استخر بهره برد که با استفاده از کلر پودر صورت می پذیرد. بدیهیست تزریق محلول کلر توسط پمپ کلر اثرگذاری بیشتری نسبت به استفاده از قرص کلر دارد. هم چنین در برخی از مدل های پمپ تزریق ترک، نصب سنسور کلر و سنسور PH و سنسور REDOX نیز امکان پذیر می باشد.
از دیگر مزایای پمپ آنتک می توان به قابلیت اتصال تمامی مدل های این پمپ به آنالایزر اشاره نمود.

Ferroli ProductsHOPPYEmaux ProductsHeloetatron ETATRON.D.S.Antech Productsاطلس فیلتری ایتالیا
Englishفارسی tasisat_peyman
دسته بندی محصولات